Gizlilik ve Güvenlik

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde sitemiz güvenli tahsilat sistemi Paytr üzerinden tahsilat yapılacaktır. Paytr de Kredi Kartı bilgileriniz yüksek güvenlikle şifrelendiği için çalınma kopyalanma riski yoktur.

Kapıkolik “websitesi  Gizlilik Şartları”  Sözleşmesi.  

Siteye üye olurken Müşterinin vermiş olduğu kişisel bilgilerin gizliliği Site için çok önemlidir.

Bu  Gizlilik Sözleşmesi , Site sahibinin, kullanıcıların ve üyelerin vermiş olduğu bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içermektedir.  Kullanıcıların ve üyelerin kimliği, adresi, e- posta adresi, telefon numarası, IP adresi, Bu sitenin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgiler kişisel bilgi olarak tanımlanmaktadır. Bu site ve Kapıkolik, Hem yasal ve idari makamlar adına hemde müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmekte ve toplamaktadır.

Bu site ve Kapıkolik Server ve bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, yeniden pazarlama faaliyetleri ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Bu site ve Kapıkolik kişi ve bağlı şirketleri  bünyesinde kullanılmaktadır.

Bu site ve Kapıkolik, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve de satmamaktadır. Bu site ve  Kapıkolik  , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Bu site ve  Kapıkolik     müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla  Kapıkolik    iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Hızlı ve kolay erişim sağlamanız, ücretli hizmetlerden yararlanabilmeniz için,  bir takım bilgiler müşterinin onayı doğrultusunda, müşteriye ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece müşterinin vermiş olduğu erişim izini ve alacağınız hizmetlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Bu site ve  Kapıkolik     ; kullanıcılar ve üyeler tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Web Sitesi Kullanım Koşulları" hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. Bu site ve  Kapıkolik      aynı zamanda; kullanıcı ve üyelerin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, Site’nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma, reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanma, yeniden  pazarlama ve kişiye yönelik hizmetler sunma ve benzeri  amaçlarla kullanabilir.

Ücretli hizmetlerden yararlanırken, ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan finansal bilgiler ( Kredi Kart Numarası ) Bu site ve  Kapıkolik     tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olunan bankalar tarafından kullanılmakta ve bu kurumlara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı ilgili kurumlarca SSL-Tabanlı 128/256 Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Bu site ve  Kapıkolik    , üyelerinin vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun önlemlerle desteklenmektedir. Üyelerin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyeler ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyeler değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bu site ve  Kapıkolik    , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, kişisel bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.  Site kullanıcısının/Sahibinin  bu konudaki sorumluluğu;  Kapıkolik   ile bağlı olmayıp birbirinden bağımsızdır. İlişkilendirilemez. Kendi Sorumluluğundadır.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Hosting hizmetine Bu site ve  Kapıkolik     ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bu site ve  Kapıkolik    ’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.